Sun Rent A Car - Araç Kiralama - Online reservasyonda %50 ye varan indirimler

Sun Rent A Car - Araç Kiralama

SUN RENT A CAR İLE HEP KAZANIN

 • Araç Kiralama
  Hemen Araç Kiralayın Kazanın

  Araç Kiralamak Neden Akılcıdır?

  İhtiyacınız olan son model aracı, cebinize uygun maliyetlerle hemen temin edebilir, araç sahibi olma işlemleri ile uğraşmaz, çabucak aracınızı kiralar, işinizi görür ve istediğiniz her hangi bir sun rent a car ofisine iade ederseniz. Hepsi bu kadar! Başınız ağrımaz, stresle uğraşmazsınız. Birde online araç kiraladıysanız %50 ye varan indirimlerle paranızda cebinizde kalır. Araç Kiralamada tek adres Sun Rent A Car, ister kısa süreliğine araç kiralayın, ister uzun dönem araç kiralayın, isterseniz filo araç kiralayın hepsinde hep kazanırsınız, hep rahat eder, huzurlu olursunuz. Araç Kiralamak, hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 • Uzun Dönem Araç Kiralama
  Uzun Dönem Kiralayın Kazanın

  Araç Satın Almak Yerine Uzun Dönem Araç Kiralamak Neden Akılcıdır?

  Öncelikle banka kredi limitlerinizi etkilemez. Önceden belirlenmiş ve aylık sabit kiralar halinde ödemeleriniz gerçekleşir. En değerli şeyinizi yani zamanınızı ve de onun yanında paranızı, bakım ve onarım işleri ile uğraşarak kaybetmezsiniz. Yine paranıza dokunmadan; Kasko, Sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleriniz kiralama kapsamına dahildir. Satın alma maliyetine kıyasla çok daha uygun bir maliyetle aracınız emrinizdedir. Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmeden para harcamadan, aracınızı yenilersiniz.

 • Filo Araç Kiralama
  Filo Araç Kiralayın Kazanın

  Onlarca Araç Satın Almak Yerine Filo Araç Kiralamak Neden Akılcıdır?

  Kolay Araç Yenileme; Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmezsiniz. Aylık Sabit Taksitler; Ödemelerinizi sabit kiralar halinde gerçekleştirirsiniz. Kasko, Sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri; Araçların kasko, trafik sigortası ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri ile uğraşmazsınız. KDV Avantajı Faturadaki KDV’nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanabilir. Güçlü Bilanço Görünümü; Araç kiralama; bilançonuzun görünümüne olumlu katkı yapar. Zaman Yönetimi; Araç ihtiyacınızı gidermek ve filonuzu yönetmek için zaman harcamayın.

 • Sun Rent A Car - Bayimiz Olmak İçin
  Franchise Bayimiz Olun Kazanın

  Neden Sun Rent A Car ve Neden Bayimiz Olmalısınız?

  Sun Rent A Car; Güçlü mali ve kurumsal organizasyon alt yapısı, piyasanın ilklerinden olmasının verdiği bilgi birikimidir. Sıkıntısız bir süreçle bayimiz olabilirsiniz. Artık araç kiralama ülkemizde kullanıcıların zihinlerinde oturmuş ve yoğun bir şekilde günlük kullanıma girmiştir. Bu ortamda rent a car firması olarak faliyet göstermek, doğru bir yatırım demektir. Dürüst ve müşteri memnuyeti hedefini benimseyen Franchise Bayimiz olmak için bayilik başvuru formumuzu doldurunuz.

  Sun Rent A Car Araç Kiralama
  Franchise Bayilik Başvuru Formu

 • Hızlı Rezervasyon
  Hızlı Rezervasyon
 • Genç Filo
  Genç Filo
 • Bakımlı Araçlar
  Bakımlı Araçlar
 • 7 Gün 24 Saat Ulaşım
  7 Gün 24 Saat Ulaşım
 • Müşteri Memnuniyeti
  Müşteri Memnuniyeti
 • Kadıköy Araç Kiralama
  Kadıköy Araç Kiralama

  İstanbul’da Anadolu yakasının yükselen değeri Kadıköy, popülaritesinin yanı sıra sakin yaşamını da koruyabilmesiyle dikkatleri çekmektedir. Kadıköyün tarihine baktığımızda, Kadıköy tarihte antik Kalkhedon yerleşim birimi ve M.S. 5. yüzyıl Hristiyan dünyasının önemli konsül toplantılarına evsahipliği yaptığını gözlemliyoruz. Kadıköy’ün, yerli halkı ve ağırladığı turist misafirleriyle arasında sanki bir “yozlaşmama anlaşması” var gibi. Korunan mahalle kültürü, modern tavrı, sanat alanlarının genişliği, lokal ve global lezzetler barındıran restaurantları her bütçeye ve zevke hitap eder cinsten bir yaşamı beraberinde getirmektedir. 

   

   

  Kadıköy Araç Kiralama

  Bu döngüye dahil olurken konforlu, güvenli ve profesyonel araç kiralama hizmetini Kadıköy rent a car ofisimizden sağlayabilirsiniz. Kadıköylülere has hoş sohbet ve güleryüz Kadıköy araç kiralama ofisimizde sizleri bekliyor. Kadıköy’de keşfin ve keyifli bir seyahatin en konforlusunu Sun Rent Kadıköy rent a car hizmetimizden faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz

Die Firma “Sun Rent A Car” wurde im Jahre 1986 von Ali Numan Kıraç gegründet. Die Firma begann ihre Tätigkeit mit einem Fuhrpark von 30 Fahrzeugen in Istanbul, mit ihrem ständig wachsenden und erneuerten Fuhrpark beitet sie Dienstleistungen an allen wichtigen Flughäfen und in vielen Standorten in Städten der Türkei an.

Das Fahrzeugvermietungsunternehmen war in dem Sektor für Mietfahrzeuge in der Welt und in der Türkei in den Jahren 1999 bis 2007 für die Firma Sixt Rent a Car, eine der gröβten Fahrzeugvermietungsfirmen der Welt, als Vertreter in der Türkei tätig.

E-posta bültenimize üye olun fırsatlardan ilk siz haberdar olun.

Araç Kiralama Ofislerimiz

"Sitemizde adı geçen ofislerimiz hariç Türkiye genelinde başka bayimiz veya ofisimiz yoktur.
Lütfen aşağıda listelenen ofislerimizin dışında adımızı kullanan firma veya ofislerden kiralama yapmayınız, yaptığınız takdirde herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz"

SUNKAR OTO KİRALAMA SAN. TİC. A.Ş.
Küplüce Mahallesi Kervan Sokak No. 1 Üsküdar / İstanbul-Anadolu Yakası

444 22 56