Sun Rent A Car - Araç Kiralama

Kadıköy Araç KiralamaKadıköy Araç Kiralama

Kadıköy Araç Kiralama

 

Anadolu yakasının en canlı semtlerinden biri olan Kadıköy’de semtin yükselen değerlerinden olan Moda Sahili nde İstanbul un hem ihtişamlı hem de dingin yüzünü keşfedebilir, gün batımını çay bahçelerinde izleyebilirsiniz. Moda denildiğinde akıllara yaz aylarında oluşan uzun dondurma kuyrukları, dinginlik, sanat ve elbette ki Barış Manço Evi gelmektedir. Ünlü sanatçının giymiş olduğu kostümlerin ve eşyalarının sergilendiği bu kıymetli evi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Deniz yoluyla Kadıköy’e ilk gelenleri karşılayan Haydarpaşa Garı 1908 yılında inşa edilmiş olup Prusya mimari sanatının güzel bir örneğini oluşturmaktadır. 19 yüzyılda inşa edilmiş olan Selimiye Kışlası’nda geçmişe saygı büyük. Kırım Savaşı sırasında Selimiye Kışlası’nda yaralılara hemşirelik yapan Florence Nightingale anısına, kendisinin kaldığı oda bozulmadan korunmaktadır. Kadıköy, günümüzde hala ibadete açık olan All Saints Moda Kilisesi, Assumption Kilisesi, Surp Takavor Kilisesi ile kültürel yelpazesinin ne denli geniş olduğunu kanıtlamıştır. 

 

Son yıllarda kimlik değiştiren ve genç kesim arasında popülerleşmiş Yeldeğirmeni nde bulunan farklı konseptlerdeki kafelerde vakit geçirebilir, vegan mutfak deneyimi yaşayabilirsiniz. Bahariye Caddesi ve tabii ki Bağdat Caddesi, Kadıköy’ün en yoğun caddelerindendir. Bağdat caddesinde dünya mutfaklarından lezzetleri deneyimleyebileceğiniz restaurantlar, bol oksijen eşliğinde yürüyebileceğiniz bir sahil şeridi, dünyaca ünlü giyim mağazalarını bulabilirsiniz. Boğa Heykeli semtin önemli yapılarından ve buluşma noktalarındandır. Kadıköy’e geldiğinizde Yoğurtçu Parkı, Antikacılar Sokağı, Akmar Pasajı, Kalamış’tan Bağdat Caddesine kadar ara ara bulunan marinaları ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Kadıköy Ofisi İletişim Bilgileri

  • Adres: Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad. Palmiye Apt. No:166/D Selamiçeşme-Kadıköy/İstanbul
  • Telefon: 0216 428 12 12
  • Faks: 0216 428 12 12
  • Çalışma Saatleri: Pazartesi - Pazar / 09:00 - 19:00

Araç Kiralama Ofislerimiz

"Sitemizde adı geçen ofislerimiz hariç Türkiye genelinde başka bayimiz veya ofisimiz yoktur.
Lütfen aşağıda listelenen ofislerimizin dışında adımızı kullanan firma veya ofislerden kiralama yapmayınız, yaptığınız takdirde herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz"

SUNKAR OTO KİRALAMA SAN. TİC. A.Ş.
Küplüce Mahallesi Kervan Sokak No. 1 Üsküdar / İstanbul-Anadolu Yakası

444 22 56