Sun Rent A Car - Araç Kiralama

İzmir Havalimanı Araç Kiralamaİzmir Havalimanı Araç Kiralama

 

 

 

İzmir Adnan Menderes Airport Rent A Car

 

İzmir’e ulaşım için hava yolu, kara yolu ve deniz yolu seçenekleri bulunsa da en çok tercih edilen ulaşım yöntemi hava yolu olmaktadır. Hava yolu çok kullanılan bir yöntem olduğu için de Sun Rent Araç Kiralama İzmir havalimanı oto kiralama hizmetleri ile gelen tüm ziyaretçilere İzmir seyahatlerini mükemmelleştirmeyi hedefler. İzmir’de sabahın ilk saatlerinde körfez manzarası eşliğinde sıcacık boyozların tadına baktıktan sonra akşam saatlerine kadar uzanan şehir keşfine katılmak sonrasında da deniz kıyısında yer alan balık restoranlarında günü keyifle sonlandırmak İzmir’de yaygın bir adettir. İzmir’de Kordon’da yürümenin tadını çıkarıp meşhur İzmir Saat Kulesi’ni gördükten sonra tarihi Kemeraltı Çarşısı’nda dolaşabilir günün yorgunluğunu Kızlarağası Hanı’nda içeceğiniz güzel bir dibek kahvesi ile atabilirsiniz. Tarihi Asansör’ü ziyaret ederek ünlü sanatçı Dario Moreno sokağını gezebilir sonrasında da tarihi Karataş Merdivenleri ile İzmir’in Göztepe semtine kolayca ulaşarak yerel lezzetleri deneyebilirsiniz.

 

 

İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmetleri şehre uçakla gelenler ve kesintisiz bir yolculuk ile şehir merkezine ulaşmak isteyenler için hizmet vermektedir. İzmir havalimanı oto kiralama hizmetleri ile hem şehir içi hem de şehirlerarası ulaşım ihtiyaçlarını konforlu bir şekilde sağlamak mümkündür.

 

İzmir’in güzelliklerini keşfettikten sonra şehrin yakında yer alan Foça, Çeşme, Kuşadası gibi tatil bölgelerine gitmek; denizin ve güzel sahillerin tadını çıkararak seyahati farklı bir havada devam ettirme olanağı İzmir’in en çekici yanlarından birisidir. 

 

 

İzmir Havalimanı Ofisi İletişim Bilgileri

  • Adres: İzmir Adnan Menderes Havalimanı - İç Hatlar Geliş Terminali
  • Telefon: 0232 274 66 16
  • Faks: 
  • Çalışma Saatleri: 7 Gün / 24 Saat

 

Araç Kiralama Ofislerimiz

"Sitemizde adı geçen ofislerimiz hariç Türkiye genelinde başka bayimiz veya ofisimiz yoktur.
Lütfen aşağıda listelenen ofislerimizin dışında adımızı kullanan firma veya ofislerden kiralama yapmayınız, yaptığınız takdirde herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz"

SUNKAR OTO KİRALAMA SAN. TİC. A.Ş.
Küplüce Mahallesi Kervan Sokak No. 1 Üsküdar / İstanbul-Anadolu Yakası

444 22 56