Sun Rent A Car - Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç KiralamaSabiha Gökçen Araç Kiralama

 

İstanbul, başlı başına günler ayrılması gereken bir keşif durağı. Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kolaylıkla ulaşabileceğiniz tarihi duraklardan biri, Üsküdar’da yer alan ve şehrin dünyaca ünlü sembolü haline gelen değerlerden olan Kız Kulesi’dir. Hakkında birçok rivayet bulunan “Mavi Gözlü Kız” M.Ö. 410 yılına kadar uzanan hikayesinde Kız Kulesi Türkiye Cumhuriyeti, Osmanlı İmparatorluğu, Bizans ve Roma dönemlerini barındırmıştır. Anadolu Yakası’nın bir başka değeri, 14. yüzyılda İstanbul’u fethetmek maksadıyla Yıldırım Beyazıt tarafından yaptırılmış olan Anadolu Hisarı’dır. O dönemlerde İstanbul fethedilemediyse de Fatih Sultan Mehmet döneminde yaptırılan Rumeli Hisarı’nın da yardımıyla Bizans’a denizden gelebilecek yardımları engellemeleri sonucunda başarı elde edilmiş, İstanbul fethedilmiştir. İstanbul gezinize tarihi doku, harika manzara ve lezzet katmak için gezip görebileceğiniz duraklar; Fethi Paşa Korusu, Dikilitaş, Ayasofya Cami Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Galata Kulesi, İstiklal Caddesi, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Mısır Çarşısı, Kapalı Çarşı, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Gülhane Parkı, Türk ve İslam Eserleri Müzesi, Yedi Kule Zindanları, Mihrimah Sultan Cami, Feshane, Pierre Loti Tepesi, Emirgan Korusu, Aşiyan Müzesi, Aya Yorgi Kilisesi, St. Antuan Kilisesi, Atatürk Arboretumu, Cağaloğlu Hamamı ve daha nicesi… 

 

İstanbul’a geldiğinizde şehre has sokak lezzetlerini deneyimlemenizi öneririz. İstanbul, sanat galerileri, kafeleri, caz kulüpleri ve her zevke hitap eden lezzetler üreten restaurantları ile eğlence hayatının ve gündelik hayatın merkezi gibidir. Bu unutulmaz İstanbul turunuzda Sun Rent kalitesi yanınızda olsun.   

 

Sabiha Gökçen Ofisi İletişim Bilgileri

  • Adres: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
  • Telefon: 
  • Faks: 
  • Çalışma Saatleri: 7 Gün / 24 Saat

Araç Kiralama Ofislerimiz

"Sitemizde adı geçen ofislerimiz hariç Türkiye genelinde başka bayimiz veya ofisimiz yoktur.
Lütfen aşağıda listelenen ofislerimizin dışında adımızı kullanan firma veya ofislerden kiralama yapmayınız, yaptığınız takdirde herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz"

SUNKAR OTO KİRALAMA SAN. TİC. A.Ş.
Küplüce Mahallesi Kervan Sokak No. 1 Üsküdar / İstanbul-Anadolu Yakası

444 22 56