Hakkımızda

Hakkımızda

 

Sun Rent A Car 1986 yılında Ali Numan Kıraç tarafından kurulmuştur. İstanbul’ da 30 araçlık bir  filo ile  faaliyetlerine  başlayan şirket, gittikçe büyüyen ve yenilenen filosuyla,  tüm önemli havalimanlarında olmak üzere,  Türkiye’nin   bir   çok ilindeki   ofislerinde   hizmet  vermiştir.

Dünyada ve Türkiye’de hızla gelişmekte olan Rent a Car sektöründe 1999-2007 yılları arasında Almanya’nın araç kiralama firmalarından biri olan Sixt Rent a Car firmasının Türkiye temsilcisi olarak faaliyet göstermiştir.

 

01.01.2015 tarihinde Hüseyin Kerkez tarafından satın alınan Sun Rent A Car markası, sizlerin tanımış olduğu kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı ve  yenilenen yüzü ile Sunkar Oto Kiralama San. Tic. A.Ş. olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirket  olarak  hedefimiz, kalitel hizmet ve müşteri  memnuniyetini ön  planda tutarak, SUN Rent a Car’ı daha ileriye taşımaktır.

 

Sun Rent A Car’ın en büyük hedefi gün geçtikçe büyüyen ofis ağı ile Türkiye’nin tüm illerinde aynı kalitede hizmet vermektir.


 

Sun Rent a Car ile yollariniz hep günesli olsun... 

 

Araç Kiralama Ofislerimiz

"Sitemizde adı geçen ofislerimiz hariç Türkiye genelinde başka bayimiz veya ofisimiz yoktur.
Lütfen aşağıda listelenen ofislerimizin dışında adımızı kullanan firma veya ofislerden kiralama yapmayınız, yaptığınız takdirde herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz"

SUNKAR OTO KİRALAMA SAN. TİC. A.Ş.
Küplüce Mahallesi Kervan Sokak No. 1 Üsküdar / İstanbul-Anadolu Yakası

444 22 56